PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96506}

Ray

7,9 55 219
ocen
7,9 10 1 55219
6,8 17
ocen krytyków
Ray
powrót do forum filmu Ray

Rewelacja

ocenił(a) film na 9

Ray Charles to wyjątkowy film tak samo jak i muzyk.
Naprawdę ogląda się to ekscytująco i to że trwa tyle czasu nie przeszkadza w ogóle.
Myślałem że będzie przy nudnawy jak to filmy o muzykach ale jego bogate i emocjonujące życie pełne chaosu i pięknej muzyki daje takie połączenie że przy oglądaniu filmu na chwile nie chce się odchodzić od ekranu, film pociąga za sobą
widza , wzbudza emocje momentami uważałem że był wrednym samolubnym frajerem lecz film się nie kończył pokazywał różne oblicza Raya Charlesa w jego chwilach triumfu jak i upadku.
Niesamowita gra aktorska Jamiego Foxxa sprawia że film staje się jeszcze bardziej realistyczny i nabiera smaczku. Przeplatając się z muzyką Raya sprawia że film ten ogląda się wyśmienicie.

Fireghost

Film naprawdę dobry. Też myślałam, że na początku będzie nudny.Jak się okazało był bardzo wciągający i ciekawy do samego końca.Zgadzam się z tobą iż gra aktorska Jamiego Foxxa była wyjątkowa.

charlienes

Mam kilka płyt Raya, ale od filmu dotychczas stroniłem. Po takich rekomendacjach nie pozostaje mi nic innego jak obejrzeć.

AbuKamil

Po filmie też zakupiłam parę płyt Raya Charlesa i do dziś jest jednym z moich ulubionych muzyków. Ma wyjątkowy i energiczny głos.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones