PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499338}

Wojownik

Warrior
7,8 98 024
oceny
7,8 10 1 98024
6,9 16
ocen krytyków
Wojownik
powrót do forum filmu Wojownik

Nastawiałam się na film przeciętny, a "Wojownik" okazał się piękną historią o przebaczeniu, w
którym walka "w klatce" jest nie tylko walką fizyczną ale i zmaganiem się z samym sobą. Film
pokazuje co tak naprawdę jest w życiu najważniejsze i że czasami warto dać druga szansę -
komuś... i sobie również.

SylverKa

Przyznaję, że film obejrzałam dla Toma Hardy'ego i nie przepadam za kinem sztuk walki, ale podobnie jak Ty urzekła mnie historia przebaczenia i miłości do brata, do ojca... Mistrzostwem świata dla mnie była scena w hotelu, po urżnięciu się ojca i przytuleniu go przez syna - to mnie po prostu powaliło na łopatki. Polecam nie tylko facetom :)

ocenił(a) film na 8
SylverKa

Ja właśnie skończyłam oglądać ten film i jestem szczerze poruszona. Świetnie opowiedziana historia o tym, że miłość, wsparcie, przebaczenie są tak na prawdę potrzebne w naszym życiu. Rodzina nie ważne w jakim konflikcie ale zasługuje na druga szansę.
Scena przytulania ojca rewelacyjna. Tom Hardy jako pełen żalu młodszy brat walczący i płaczący jednocześnie po prostu świetny.
Film godny polecenia i zasługujący na refleksje

ocenił(a) film na 9
SylverKa

mnie również on poruszył, najbardziej wczułam się w ostanią scenę walki, jeszcze nigdy nie byłam tak połączona z jakimś filmem, czułam się w pewien sposób związana z walczącymi braćmi, doskonale ich rozumiałam, idealnie dobrana muzyka, widziałam ten film jakiś rok temu, a wciąż mam w głowie tę scenę

ocenił(a) film na 8
Suzen

Muzyka przepiękna - The national - about today

ocenił(a) film na 9
krol_kiczu

Achhhh... zgadzam się, zresztą tak samo jak inne The National. Choć przyznam, że bardziej podoba mi się filmowa wersja niż oryginalna. Bardziej nastrojowa ;)

ocenił(a) film na 10
SylverKa

Świetny film, szczerze mówiąc pierwsza połowa troszkę mi się ciągnęła, ale potem oglądałam jak urzeczona. Dawno tak nie przeżywałam oglądając film o sporcie. Ostatnia walka to po prostu mistrzostwo, jeszcze ta muzyka... świetnie dobrana. Tom Hardy powoli staje się moim ulubionym aktorem :)

ocenił(a) film na 5
SylverKa

Obejrzyj jakiekilwoeik anime będziesz mieć to samo Naruto Bleach i inne shouneny jak ci się to aż tak podoba ja tym rzygam siła nakama ...

SylverKa

Spokojnie, Sylvester Stallone pisał uczciwie na Twitterze, że '42% naszej widowni to kobiety. Nigdy bym tego nie podejrzewał' :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones