Bartosz Walaszek

9,7
8 900 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bartosz Walaszek

Przeproś mnie za zrobienie o mnie odcinka w Kapitanie Bombie.

użytkownik usunięty
Marik1234

A który odcinek był o tobie

Odcinek 97 "Marik1234" Jest cały czas na YT.

użytkownik usunięty
Marik1234

Bardzo ci współczuję że cię obrazili.
Powinni najpierw się ciebie zapytać o zgodę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Marik1234

Hahaha!!!! zajebisty odcinek. Widząc tematy założone przez ciebie np. na filmwebie nie ma cię za co przepraszać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Marik1234

Nikt nie kazał ci mnie zapraszać

annakoczwara

Nie dziwię się, że mieszkasz na tym osiedlu.

Trabant601

A jedziesz Cadillaciem do Klaudii aby ci op........a kiełbachę.

Marik1234

No proste! Zawsze zabieram do niej kosz wędlin, tak jak Torpedał, gdy zginą Seba. Za to Ty pewnie zapisałeś się dobrowolnie na program treningowy "Z kulturą fizyczna na Ty". I to do grupy zaawansowanej.

Trabant601

Ty głosowałeś na Jachasia, cepie.

Marik1234

A na kogo miałem głosować? Na grubasa, co zna wojnę tylko z symulatora? Albo na niedojne próbującą coś ugrać na śmierci brata? W tych wyborach był tylko jeden kandydat. "Z Domina niebiańska sk*rwo-ala Cię nie omino".

Trabant601

Trabant601 idź słuchać Braci Figo Fagot, to twoi idole.

Marik1234

Fagotów to puszczam za swojego BMW, gdy ruszam na Dawidy Bankowe do remizy na świniobicie. Ale to dopiero w wikend. Chcesz być w tym tygodniu moją świnką? Postawię Ci drinka i zaprowadzę do krainy rozkoszy w kabinie numer 6 tam, gdzie zamek jest. Gdzie światło nie dochodzi - tam dojdę JA!!

Trabant601

Ty nie możesz być gotowy na Disco w rytmie Polo.

Marik1234

Za to Ty trawisz białko?

Trabant601

Nie pij skoorwolańskiej. Bo będziesz rzygał.

Marik1234

A Ty odstaw Jachasia 3D. Za często zarzucasz po kółku i bywasz w Pałacu Pizzy. Chyba, że na prawdę jesteś pajączkiem, latawcem, kupą pieniędzy albo lokomotywą. I to taką, która tylko ciągnie, ciągnie i ciągnie...

Trabant601

A ty szukasz ciągle miliona dolarów(które jest robaczywe) i lubisz Marcina Prokopa.

Marik1234

Zazdrościsz. Ogrodził drzewka jak obóz koncentracyjny, w niewoli zamkną. Nic dziwnego, że mu mirabela nie owocuje. Małe, twarde i kwaśne.

Trabant601

Aż przekupliny dostał.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Marik1234

Widać że mieszasz na Purpurowym Kutaczu. Co za wyp*zdów, nawet sqrwole tam nie przylatują.

Marik1234

AHAHAHAHAHAAHHAHAAAAA. XD

Surine

to nie on... odcinek powstał w 2010 roku a to konto w 2011

tu macie oryginalne konto :D :D (luknijcie w "dyskusja")
http://www.youtube.com/user/TheMarik1234

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones