Rojst
powrót do forum 2 sezonu

Wplatanie przez netflix wątków homoseksualnych to juz standard.Nie mam nic do osób o innej orientacji.Irytuje mnie jedynie nachalność netflixa i wpychanie tego na siłę w każdy możliwy serial czy film.Co do samego serialu to świetnie udało się połączyć dwa sezony w całość i zostawić sobie furtkę na nowy sezon .

ocenił(a) serial na 9
M4t30

jest to mniej więcej tak samo nudne, jak czytanie po raz faffdziesiąty, że gdzieś wpycha się postaci LGBT na siłę, aka pojawiają się w filmach tak często jak w życiu realnym.

ocenił(a) serial na 6
M4t30

Meantime, opakowanie chleba pumpernikiel, to jest dopiero wciskanie heteropropagandy na siłę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 3
M4t30

Ale z ciebie kabotyn: "Nie mam nic do osób o innej orientacji", ale chciałbyś by te osoby cicho siedziały pozamykane w domach, żeby nie drażnić wrażliwych oczek zakłamanego katola. Też już rzygam - takimi, jak ty!

mak65

Ciekawe skąd wniosek, że jestem katolikiem ? Zapomniałeś dodać, że jestem też rasistą i popieram konfederacje.

użytkownik usunięty
M4t30

Jakie wplatanie wątków? To są ludzie wokół nas, przestańcie robić z tego halo. Jak się para całuje na ulicy to też uważacie że to heteropropaganda? Kiedyś prawa kobiet wydawały się być czymś nadzwyczajnym

użytkownik usunięty
M4t30

wątek jest kluczowy dla relacji Zarzyckiego z żoną

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones